BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ZAP2IT INTERVIU SU JULIE PLEC. DAUGYBE SPOILERIŲ APIE ATEINANČIAS VAMPIRE DIARIES SERIJAS

Tumblr_lvjmuj2ahn1r3a1bk_large_large

Išvertėme!! Didelis ačiū Daliai, kuri padėjo išversti, be to, dėkoju ir Inesai, kuri atsiuntė interviu. :))

Čia dedu tik iškarpas, t.y. Julie Plec žodžius, nes kitaip būtų reikėję versti ilgai. Jei norite pamatyti visą straipsnį, spauskite čia.

Taigi, pradedame nuo Delenos spoilerių….

Kai Stefanas yra dingęs iš paveikslo, Damon ir Elena tęsia, savo laiką kartu. „Jie turės dirbti kartu, petis į petį prieš Klausą, taigi jie vis pažins save momentuose, kuriuose bus kartu, laisvai elgsis, be kalbės jausmo.“ Sako Julie Plec.

„Kai mes grįšime iš po atostogų, Damon darys tai, ką Damon sugeba geriausiai daryti, kai kas nors jį užknisa: Jis gers.“ Julie juokiasi.  „ Jis mato kita puse Stefano plauku pusę nuo tada, kai Stefanas sugadino jų planą ir liko laivas nuo Klauso, o Damon ir Elena yra šiek tiek susijungę. Jie nežino kur jis [Stefan] ar kodėl, jis juos [Elena ir Damon] išdavė. Ką jie žino, kad Stefanas juos užkniso ir jie turi judėti toliau.”

„Kai mes grįšime į 10 epizodą, Elena ir Damon atras save momentuose, kur romantiška įtampa yra šiek tik gilesnė, o fizinė įtampa yra šiek tiek karštesnė,“ Julie atskleidžia.

Žinoma, Stefanas niekada ilgam nedings. Tam tikru momentu, bus atskleista, kad jo „didžioji išdavystė“ Homecoming serijoje buvo į naudą Damon. „ Galų gale, kažkas išsiaiškins, kad Stefanas išgelbėjo Damon gyvybę, o Damon su Elena susidurs su tuo, „ sako Julie. „ Jie privalės priimti kelis sprendimus“.

Apie Klausą ir Stefaną:

Mes dar nematėme blogojo Klauso. Mes taip pat nematėme blogojo Stefano, kalbant apie Klausą. Vienas įdomiausių ir linksmų dalykų, kurį mes darysime, kai grįšime Sausį - konkursas. Aš manau, kad tai pats geriausias dalykas, kurį mes galime stebėti, tarp Stefano ir Klauso, kurie peršoks į kitą lygį. Žiūrėti į šiuos nuostabius charakterius, puikius, galingus aktorius, kurie eina galva už galvą bus nuostabu.

Ir “meilė”, kurią iš kitos pusės žinome kaip “neapykanta”, sudaužys mūsų širdis matant Stefaną, kaip šaltą, ledinį, tokį pat, kaip ir ankstesniuose epizoduose. Na, bet tai didinga Paul rolė. Nors tai siaubinga, bet tai ir puiku, matyti jį iš įvairių pusių. Tie žvilgsniai, abi jo pusės - didelis darbas ir profesionalumas. Maži momentai, reti ir paslėpti, liudija apie jį, kaip apie aktorių, apie simbolius, kuriuos jis įdeda į kiekvieną savo rolę. Apie tai būtina parašyti, tai reikia pamatyti.

Naujosiose serijose bus momentas, kuriame Deimonas kokteilių bare pamato Lokvudo merę kalbančia su Klausu. Deimonas nesupranta: - Kas tai per velnias, ką jie daro? Jis sugriovė tavo sūnaus gyvenimą, jis sugriovė mūsų visų gyvenimus. Merei Lokvud Klausas siūlo palikti ją, jos šeimą, visą miestelį, jei Deimonas gali suvaldyti savo brolio Stefano elgesį. Taigi, mes galime pamatyti manipuliaciją iš Klauso. Jei Deimonas nesulaikys brolio, Klausas galės būti miestelyje nieko nebijodamas ir sakyti: -  Sveiki, tai ne as didžiausia problema šiame miestelyje, Stefanas Salvatore yra didžiausia problema.

Taigi, tokie jau tie spoileriai, patiko jums jie? Laukiame jūsų komentarų!!

Patiko (0)

Rodyk draugams

6 komentarai

 1. Ačiū išvertusiems:) Jau ir taip sunku laukti to sausio….O dabar dar daugiau minčių ir lūkesčių kilo:)

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  Laurita | 2011-12-10 | Atsakyti

 2. Dėkui, merginos:) jūs nuostabios:)))

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  Sibelė | 2011-12-10 | Atsakyti

 3. Labai laukiu serijų. :)
  Beje, labai dėkui toms kurios išvertė! ;)

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  Eibarciukas | 2011-12-10 | Atsakyti

 4. Klausas ne iš kelmo spirtas :D Tai dabar Stefanas bus MF priešas Nr.1, kaip 1 sezone Deimonas? :D Bet Delenai tai nusišaut…jaučiu jau kas nors tarp jų turėtų įvykt, o čia bac, kas nors, o gal ir pats Stefanas apreiškia, kad tipo Stefanas gerietis, jis gelbėjo brolį ir nieko jis jūsų neišdavė…tai juos sąžinė tipo turėtų užgraušt? Na bet Stefanas irgi geras krienas, aš iš jo tikrai tikiuosi atsakymo Elenai, ką jai daryt?

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  Inesa | 2011-12-10 | Atsakyti

 5. ištiesų-jūs nerealios. ačiūūū.:))

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  NegaliuValgytiŠokolado | 2011-12-10 | Atsakyti

 6. Labai smagu, kad buvo verta :)

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  Dalia | 2011-12-11 | Atsakyti

Komentuoti