BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Va tai tau… AboutVD blogas or G.Š gavo Stylish apdovanojimą..

Sveikučiai.. :)

Sėdžiu sau ramiai, kojas užsikėlusi ant karšto radiatoriaus, ir sublyksi mano paštas.. Pažiūriu ir pradedu kikenti.. Pasirodo buvau nominuota, su šiuo blogu į Stylish apdovanojimą..! Ir jį man įteikė(triukšmingi būgnai ).. Wixyfewx blogas..! Ohh, dar kartą ačiūū… :)

Na, o dabar taisyklės..:

- Gavęs apdovanojimą išduoda, iš ko jį gavo

- Parašo 7 dalykus apie save;

- Išrenka tuos, kam perduos titulą;

- Jiems praneša gerą žinią.

Septinį dalykai apie mane..

1.. Mokausi mokykloje viena iš geriausių.. Na, manot čia aš giriuosi, anaiptol.. Aš apskritai nesimokau, bet patenku į tuos sąrašus, prie puikiausiai, geriausiai ir gerai besimokančių.. Ahh, nepatinka man tai..

2.. Nepatinku sau, kokia esu.. Yeps, it’s true.. Gal akys kaitalioja spalvas(keista, tiesa?), bet nepatinku sau, kokia esu. Išvaizda, o dar ir charakteris, baisu.. Nors, draugai sako, kad esu:  “Išvaizda? paprasta normali mergiotė :D nesi piktoji ragana iš filmukų, o jei tave kas padažytum tai ir žurnalo viršeli liux atrodytum. O, Charakteris  Labai stipri, imli greita, gretai susierzinanti, bet kai jau būna linksma, tai tikrai moki kvailioti”.  Na ir prie viso šito pridėkime smile “:D”

3.. Gyvenu kaime.. O taip, išgirdot teisingai. Kaime. Va, šeštadienį (01.22) sode mačiau 5-6 stirnas. Uhh, gražus vaizdelis buvo, na bet žiemos, tai kaip Caro rūriko laikais.. Pusnys iki pažastų, keliai slidūs, o miškai traška.. O vasaros.. Mm.. Įsivaizduokit, žalia žolytė, netoli upė, saulės kaitra.. Rojus.. Bet apie darbus tai patyliu, niekas nenorėtumėt to pajusti.. ;xxx

4.. Lova, mano vienintelė meilė.. Bet šiais laikais, kas jos nemyli, a? Na nebent darboholikai.. ;x

5.. Mirtinai pavydžiu tiems, kurie groja.. O taip.. Aš tiesiog spiginu akis į tos, kurie groja.. Mano pirštai prašosi, kurti melodija, o ausys ją girdėti.. Dievinu tai.. Ilgi pirštukai, dabar tik visiškai neprofesionaliai eina, per mokyklinio pianino klavišus..

6.. Mano juokas tragiškas.. Jops, aš jo nekenčiu.. Jis vis kitoks, ir kartais baisus, o gal net baisiau, negu baisus..

7.. The last one.. Dievinu savo mamos gimtinę.. Girdėję tokį kraštą Dreverna? Jei ne, jūs daug ką prarandat.. Marios, pasiplaukiomai valtimis, kaitri saulė ir gaivus oras.. Vasaros ten nuostabios, gulėk visą diena prieplaukoje, o po to vakare mėgaukis saulėlydžiu, nepakartojami vaizdai..

Na užtenka man pezėti apie save, metas perduoti Stylish apdovanojimą kitiems..

1. Lali – Už savo beribę fantaziją, už įtraukimą į istorijas, ir kitokią meilę..

2. Rūgštis.. – Už draugystę, už nuostabius trumpus kūrinukus ir pralinksminančius pokalbius  Skype’j..

3 Aaistuteaa – Už tinginumą.! Pradėk rašyti pagaliau, kad patektum ten, kur tau vieta.. Juk žinau, kad gali, ir sugebi.. Drauguže.. ;)

4. Fierce – Už tikras istorijas, jausmus už tas šypsenas..

Iš tiesų, vis blogai iškrito iš galvos.. Jei jų atsiras daugiau pridėsiu..

Ateee.. :)*

Patiko (5)

Rodyk draugams

3 komentarai

  1. Ačiū, žinai, tikrai, ačiū. Viską daugiau mažiau žinojau.. tik kiek keistas 6 punktas, nes niekada to nepastebėjau :D… Bet būtinai man darbo turėjai užkrauti? :DD

    aaistuteaa | 2011-01-25 | Atsakyti

  2. Cha, cha… ;D Turėjau ir užkroviau.. :)p

    G.Š. | 2011-01-25 | Atsakyti

  3. Amm… Gaba, kodėl tu mane į šitai įvėlei? ;/ Aš tikrai nesu to verta ;/

    Rūgštis... | 2011-01-25 | Atsakyti

1 Atsakai

  1. 2011-01-29: from Nejau dar nesibaigė Stylish blog‘o apdovanojimai?

Komentuoti