BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kategorija: The Vampire Diaries

ATE, ATE BLOGAS.LT SISTEMA! »

Na, ką.. Atėjo ta diena, kai mes tariame ate, ate blogs.lt sistemai. Turime pasakyti didelį, didelį, ddddddddddditelį AČIŪ, Niūnei, kuri mums padovanojo naują sistemą, kurioje manau viskas vyks sklandžiau, geriau ir visai kitaip.
TAIGI, ABOUTVD BLOG’Ą NUO ŠIL, RASITE
WWW.ABOUTVD.COM !
Kaip matote, adresas beveik nepasikeitė.  :)
Na, o blogas.lt, tariu tau ate!

Rodyk draugams

IAN SOMERHALDER DIMA BILAN MUZIKOS VIDEO KLIPE »

Pagaliau pasirodė ilgai lauktas Dima Bilan muzikos vaizdo klipas, kuriame taip pat, yra ir Ian Somerhalder. Asmeniškai man, jis nepatiko.. Nuogybės, merginos perpumpuotos botokso, ir tai, kad Ian buvo sumuštas.. :(( Na, vienu žodžiu, vaikai, kuriems nėra 14, nežiūrėkite! ;D

Rodyk draugams

DĖL ABOUTVD BLOG’O ATEITIES, BLOGAS.LT SISTEMOJE »

Kokios jūsų nuomonės būtų į tai, kad Aboutvd blog’as, būtų perkeltas į blogspot.com(arba kuriama tikra svetainė) ,nes blogas.lt sistema stringa… Manau, ne man vienai trukdo dirbti tas strigimas, bet manau jums trukdo žiūrėti ir tikrinti informaciją…. + Mane jau nervina labiausiai tai, kad jūsų komentarus reikia tvirtinti, jų kitaip nerodo…. Na nežinau, jūsų žodis lemiamas.
Laukiu [...]

SERIJŲ KARTOJIMAI: 3.08 SERIJA “ORDINARY PEOPLE’ »

Viena iš paskutinių serijų, kurias kartojame! 3.08 serija “Ordinary People”, suprasntame, kad tai viena iš paskutinių serijų, kurias kartojame! ar vienas penktadieni, ir paskutinį atostogų penktadienį, žiūrėsime, naują, The Vampire Diaries seriją…
Žiūrėti ;
Nuotraukos ;
Aprašymas ;
Treileris ;
MT ;
Siųstis

Rodyk draugams

NUOTRAUKA UŽ VAMPIRE DIARIES KADRO. MICHAEL TREVINO IR JOSEPH MORGAN »

Dėkojame Judy Yam, kuri patweetino nuotrauką už kadro, kurioje matome Michael Trevino, kaip Tyler ir Joseph Morgan, kaip Klausą. Ką galiu pasakyti, ar jau sausio 6 diena?

Rodyk draugams

NAUJI RIPPLE EFFECT EVENT VIDEO SU KAT GRAHAM, IAN SOMERHALDER IR NINA DOBREV »

Pasirodė daugiau video interviu su Kat Graham, Ian Somerhalder ir Nina Dobrev. Jie šneka apie labdaringą veiklą, vandenį ir kt.
Kat Graham (The Vampire Diaries) StarCam Interview by starcam
Ian Somerhalder (The Vampire Diaries) StarCam… by starcam
Nina Dobrev (The Vampire Diaries) StarCam… by starcam

Rodyk draugams

VAMPIRE DIARIES SPOILERIAI IŠ E!ONLINE »

Ariannagirlq1: Ką nors apie Vampire Diaries serialą. Mirštu, kaip laukiu jo sugrįžimo.
Kai kurie iš fanų mirs(perkeltine prasme), pamate įspūdingą  bučinio sceną ir tai atsitiks, labai greit! Išpažintis:  Aš sušukau, kai tai išgirdau. Ar nuspėjate, kas tai?  Kitos naujienos: Pagrindinis personažas, kurį mes žinome ir mylime, palieka Mystic Falls, dėkojame (netiesiogiai) Damon.

Rodyk draugams

KAIP FANAI ĮSIVAIZDUOJA ŠARLOTE PETROVA »

Į faebook puslapį, Beata V., įkėlė, tikrai šaunią nuotrauką! Ji yra padarytų fanų. Ir taip tikriausiai, jie įsivaizduoja Šarlote Petrova, o ar jūs ją įsivaizduojate taip pat? Mano manimu, ji čia atrodo tikrai tikroviška!

Rodyk draugams

JULIE PLEC PASAKOJA APIE REBEKOS ATEITĮ »

Originalieji.. Jų taip lengvai neatsikratysime. Tv Guide, kalba apie Rebekos sugrįžimą į serialą su Julie Plec .
“Mes dar nematėme blogiausio iš Rebekos” prodiuserė Julie Plec pasakoja TvGuide.com. “Faktas, kad Elena nužudė Rebeką, apsisuks atgal spyriu į šikną”.
Skaitykite daugiau

Rodyk draugams

VAMPIRE DIARIES SERIJŲ KARTOJIMAI: 3.07 SERIJA GHOST WORLD »

Na ką, liko tik 2 penktadieniai, kai mums reikia(jei tik žinoma norite) žiūrėti senas 3 sezono serijas. Jau po 2 penktadieniu prasidės 2012 metai, o su jais, ateis ir nauja Vampire Diaries serija. Na,  dabar tesemia serijų kartojimo turą, šiandiena, 3.07 serija “Ghost World”.
Žiūrėti ;
Nuotraukos ;
Aprašymas ;
Treileris ;
MT

Rodyk draugams