BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kategorija: 2 sezonas

KAIP VYKO “THE VAMPIRE DIARIES” 2 SEZONO FOTOSESIJA »

Tai vienos fotosesijos užkulsiai. Šią fotosesiją pavadinčiau,  ”mėlynąją” fotosesija. Tikriausiai pamenate tuos mėlynus, seksualius plakatus.. Dabar, mes truputuką galime pamatyti, kaip Nina, Ian ir Paul, buvo fotografuojami…

Rodyk draugams

DU NAUJI “THE VAMPIRE DIARIES” ANTRO SEZONO PROMO PLAKATAI (NEOFICIALU) »

Na, jie neoficialus, bet jie labai gažūūs! Juose galime pamatyti, Stefaną ir Elena. Bent man, tai jie tikrai gražūs, įvertinkite ir jūs juos. :))

Rodyk draugams

PASITINKAME 3 SEZONĄ: 4 DIENOS »

Na ką, liko 4 dienos. O mes, toliau renkame šiokias tokias nominacijas, praeitoji buvo “Linksmiausia TVDS2 akimirka” . Ir šią nominaciją, laimėjo scena, kai Elena buvo uždaryta kambaryje, Boonės dėka . Jei šios scenos nepamenate, aukščiau yra gif’as. (: Na, o šiandienos dienos nominacija….

Rodyk draugams

PASITINKAME 3 SEZONĄ: 5 DIENOS »

Vakar dėl tam tikrų priežasčių, į blog’a nekėliau nieko. Na, bet šiandiena nauja diena ir pasistengiu sukelti, visas naujienas kurios pasirodė per 2 nepilnas paras. Taigi, pirmasis mano įrašas - Pasitinkame 3 sezoną. Prieš kelias dienas, buvo užduotas klausimas, kuis skambėjo taip: Labiausiai šokiruojantis season 2 įvykis. Na, ir beveik vienbalsiai, buvo išrinkta scena. Tai skaudi, tikriausiai verta šios [...]

THE VAMPIRE DIARIES 2 SEZONO DVD MENIU SKANAI »

Pasirodė, DVD meniu skanai. Nops, tai nėra, juodas ar baltas fonas, juos puošia aktorių nuotraukos. Na,  tiesiog pažiūrėkite patys:

Rodyk draugams

“THE VAMPIRE DIARIES” SERIALO VIDEO UŽ KADRO. 2 SEZONAS »

Na, pasirodė dar vienas video, iš antro sezono DVD disko. Video vėl apie vilkolakius. Dabar mes galime pamatyti, kaip buvo “užpulta” Rose, ir kai Damon “persmeigė” vilką. Mes dar sužinosime, kad… Bet visgi, gal jūs pažiūrėkite video patys!

Rodyk draugams

UŽ “THE VAMPIRE DIARIES” KADRO: KAIP VYKSTA TYLER TRANSFORMACIJA Į VILKALAKĮ »

Pasirodė dar vienas video, kuris yra priedas prie “The Vampire Diaries” 2 sezono DVD disko. Šiame video galime pamatyti, kaip Michael(Tyler) buvo “laužomi” kaulai, per vilkolakio transformaciją.

Rodyk draugams

DAUGIAU IŠTRINTŲ SCENŲ IŠ TVD ANTRO SEZONO »

Na, dėkoju Lukui, kuris man atsiuntė, dar daugiau nuorodų, su ištrintais antro sezono kadrais. Dabar, galime pamatyti Džeremio, Elenos, Boone, Dženos, Alariko, Luka ir Kathirine.
Elena ir Džeremis :

Elena :

Elena, Alaric ir Džena :

Kathirne :

Rodyk draugams

DAUGIAU IŠTRINTŲ SCENŲ IŠ TVD 2 SEZONO: STEFANAS IR KATERINA »

Kai padėjau žiūrėti šią ištrintą dalį, pagalvojau: kaip jie galėjo ištrinti tokią svarbią vietą?! Na, bet pažiūrėjus iki galo supratau…

Rodyk draugams

NUOTRAUKOS UŽ KADRO. 2 SEZONAS »

Tai ne nuptraukos iš 3 sezono, bet tai nuotraukos iš 2 sezono. (: Mes galime pamatyti, po viena nuotrauką, iš skirtingų epizodų, taigi:
2.08 Rose

2.10 The Sacrifice

2.09 Katerina

2.07 Masquerade

Rodyk draugams