BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

OFICIALI ‘THE VAMPIRE DIARIES’ 3.03 SERIJOS ‘FOR THE END OF THE AFFAIR’ SIPNOZĖ

Pasirodė 3.03 serijos ‘The End of The Affair”  sipnozė. O šiaip, ar jums patinka, kad dar nepasirodžius, nei 1 serijai, jau žinome, maždaug, kas dėsis 3 serijoje? Na, net nežinau, laukiu jūsų nuomonių komentaruose apie sipnozę ir kita…

RIAUMOJANTYS DVIDEŠIMTIEJI - Klausas ir Stefanas atvyks į Čikagą, kur Stefanas susivienys  su vampyre (kviestinė žvaigždė Claire Holt iš “Jaunosios Melagės”), kuri išties tebėra susidomėjusi juo jau kelis dešimtmečius. Žvilgsnyje į praeitį, Čikagoje, 1920 metais, Stefanas susitiks akis į akį su savo šokiruojančia laukine praeitimi. Po to, kai Deimonas suras siūlo galą, vedantį prie  Stefano ir Klauso, apytikrę jų būvimo vietą Deimonas sužinos iš netikėto šaltinio, jis ir Elena seks jų pėdomis. Mystic Falls’e Tyleris yra susirūpinęs dėl Karolinos, todėl prašys Šerifės Forbes pagalbos.

Patiko (6)

Rodyk draugams

2 komentarai

  1. Man iš dalies smagu, kad galime pažvelgti taip toli į priekį - net į 3-ąją seriją serialui dar net neprasidėjus. Iš kitos pusės kažkiek nuvilia tai, kad nebelieka jokios intrigos ir paslaptingumo ateičiai.taigi 1:1 už ir prieš:))

    Laurita | 2011-09-08 | Atsakyti

  2. Aš tai manau, kad labai gerai:) nes nuo to laukimo jau bloga daros;(

    Sibelė | 2011-09-09 | Atsakyti

Komentuoti