BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

APIE MUS

Na ką, atnaujintame „Apie“ puslapyje, rasite, blogo „Stylish“ interviu, kontaktus, puslapių aprašymus, ir visą kitą, tiesiog, leiskitės žemyn, ir skaitykite kas jus domina.. :}

Aboutvd.blogas.lt yra dar visai “šviežutėlis“ kitų blogų tarpe, tačiau nepaisant to, tai netrukdo jam kas dieną vis labiau populiarėti ir sulaukti tokio gausaus lankytojų skaičiaus kuris tikrai dažnai stebina mus, jog  mums kyla klausimas, nejaugi Lietuva iš tiesų turi tokį didelį serialo „Vampyro Dienoraščiai gerbėjų skaičių?


Nors egzistuojame dar tik 11 mėnesius, tačiau mūsų blog’o lankytojai jau spėjo sulaukti daugiau, nei 1400 įrašų susijusiu su mūsų visų taip mėgstamu „The Vampire Diaries“ serialu. Tačiau svarbiausia yra tai, kad visuomet stengiamės pateikti jums kuo šviežiausias naujienas ir taip pradžiuginti kiekvieną iš jūsų..

Aboutvd.blogas.lt turi net aštuonias rašytojas, tačiau kol kas tik kelios aktyviai dalyvauja jo veikloje, stengdamos “sužvejoti“ kiek įmanoma šviežesnes naujienas..

“Vampyro Dienoraščių“ manija plinta žaibišku greičiu, bet blogas.lt svetainėje kol kas tėra tik du šios tematikos blog’ai, o mes galime pasidžiaugti tuo, jog ir mes įeiname į šį elitinį dvejetuką.

Taip pat mes neatsiliekame ir nuo šiuolaikinių technologijų. Dar visai neseniai įsilieję į socialinio tinklapio Facebook platybes ir sukurę šio blog’o grupę, taip pat įsigijome ir twitterį, jog apie visas šviežiausias naujienas jus galėtume informuoti ir ten.

Visi serialo gerbėjai, daugiau ar mažiau yra pasiskirstę į dvi komandas kurias įvardintume: Delena Vs. Stelena. Pripažinkime jog didžioji dauguma renkasi pirmajį variantą, o mes toli gražu nesame išimtis, visomis įmanomomis išgalėmis palaimome ir tikimės ateityje, pagaliau išvysti taip ilgai lauktą Deleną, tad kas su mumis?

Tikriausiai nesunku nuspėti, jog kiekvienas asmuo į savo darbas įdėdamas nors ir menką pastangų kiekį nori būti įvertintas. To trokštame ir mes. Žinoma už tai mes neprašome nobelio premijos ar tiesiog eilinio Oskaro apdovanojimo, didžiausias atlygis mums yra skaitiklyje vis augantys skaičiai ir visų jūsų, blog’o skaitytojų komentarai, kurie ne tik pradžiugina mus tačiau ir skatina mus būti dar geresniais, tad tuo pačiu norėtume dar sykį paprašyti jūsų aktyviau komentuoti mūsų įrašus ir visuomet išreikšti tik nuošidžią ir atvirą savo nuomonę visais klausimais.

Mes nesame pagyrūnai, tačiau tiems kurie galbūt dar visai neseniai pradėjo sekti aboutvd blog’ą norėtumėme pranešti, o tiems kurie jau seniai laiko save mūsų draugais priminti jog čia galite rasti ne tik kasdieną keliamą informaciją apie šį serialą bei jo aktorius. Iš tiesų čia rasite viską: informaciją apie serijalą, oficialius TVD serialo plakatus, visas pirmojo bei antrojo sezono serijas, kiekvienos serijos sipnozę bei promo video. Tačiau tai dar ne viskas nes netolimoje ateityje žadame jus pradžiuginti aktorių biografijomis, platesne informacija apie knygas ir dar keletų įdomybių apie kurias sužinosite kiek vėliau.

clip_image001

AboutVD blog‘e yra penki atskiri puslapiai, įskaitant ir šitą. Kiekviename vis kažkas nauja, bet manau įdomu kiekvienam TVD fanui, žemiau rasite puslapių aprašus:

„INFORMACIJA“ – Šiame puslapyje galite rasti trumpą informacija, apie „The Vampire Diaries“ serialą.

„OFICIALŪS PLAKATAI“ – Šis puslapis nepasižymi dideliu informacijos kiek, čia tiesiog rasti visus, TVD serialo, oficialius plakatus, nuo 1sezono..

„VISOS „TVD“ SERJOS“ – Manau, šis puslapis yra vertinamas, nes jame galite rasti visas serijas, įgarsintas Lietuvių kalba.

„AKTORIŲ BIOGRAFIJOS“ – Seniai prašytas puslapis, atsirado. Po kol kas puslapyje, tik pagrindinių aktorių, t.y. Nina Dobrev, Ian Somerhalder ir Paul Wesley trumpos biografijos. Laikui bėgant, turėtume įkelti ir kitų aktorių biografijas..

clip_image002

Na ir turbūt paskutinis „Apie“ puslapio punktas:

Pagal viską, blogo rašytojos yra net 9..! Bet ik kelios supažindina jus su informacija. AboutVD blogą sukūrė viena iš autorių, t.y. G.Š. Bet žinot, šis blogas nepriklauso, jai, jis priklauso visiems. Skaitytojams, rašytojams, galbūt ir kačiukui su šuniuku(xD). Jei nebūtų, lankytojų, kurie lankosi blog‘e, nebūtų ir iniciatyvos kurti ir tobulinti šį blogą.! Nepamirškime paminėti, kad kiekvieną diena laukiame jūsų laiškų, jei netyčiomis užtikote intriguojančios informacijos apie „TVD“ serialą. Taip, pat, ieškome aktyvių merginų, kurios padėtų mums žvejoti vis daugiau skaitytojų..!

AboutVD blogo kontaktai:

Gmailas – thevampirediariesnews@gmail.com

Facebook – čia

Twiterr - @aboutvd_

Nk_large

Rodyk draugams