BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

AKTORIŲ BIOGRAFIJOS

clip_image002NINA DOBREV:

Nina Dobrev - Nina Constantinova Dobreva (bulgariškai: Нина Константинова Добрева) gimė 1989metais sausio 9dieną Bulgarijoje (Sofijos mieste). Kai jai buvo dveji metukai ji su tėvais persikėlė gyventi į Kanadą (Toronto miestą).

Nina kalba trijomis kalbomis: Angliškai, prancūziškai ir bulgariškai. Jos mama yra atristė, o tėtis dirba su kompiuteriais. Taip pat ji turi vieną

vyresnį brolį Aleksandrą, jis studijuoja inžineriją.

Nina mokėsi “J. B. Tyrrell Sr. Public” mokykloje, bei “Wexford Collegiate” kur mokėsi vaidinti. Būdama jauno amžiaus ji jau buvo labai talentinga ir rodė intuziazmą menams - ji šoko, vaidino, dainavo, lankė gimnastikos užsiėmimus. Kai Nina studijavoi “Dean Armstrong” mokykloje, ten ji mokėsi vaidybos. Įvairios agentūros jai siūlė vaidinti pas juos. Savo karjerą Nina pradėjo 2006 metais filmuose.

Faktai apie Nina:

Metai: 21
Ūgis: 1.69cm
Akių spalva: rudos
Zodiakas: Ožiaragis

clip_image001IAN SOMERHALDER:

Masažo terapeutės ir statybos rangovo sūnus. Ian’as gimė ir užaugo mažame pietų mieste Covingtone, LA. Vaikystėje, valtys, baseinas, žvejyba ir arkliai užpildydavo didžiąją dalį jo laisvalaikio. Mamos skatinamas,, būdamas 10 m. pradėjo modelio karjerą. Po keletos metų, kai Europoje atsirado galimybių, jis išvyko pradėti modelio karjerą svetur. Jį priėmė net kelios šalys, įskaitant Paryžių, Milaną ir Londoną. Sulaukęs 17 metų Ian’as suprato, kad nori būti aktoriumi, todėl pradėjo to mokytis ir 1999 metais nusifilmavo “Black & White” filme. Dabar jis amerikiečių aktorius, vyrų mados modelis, prodiuseris, labiausiai žinomas iš mados pasaulio ir televizijos serialo „Dingę“, kuriame atliko Būno Karlailo vaidmenį ir “Vampyrų dienoraščių” kuriame atliko visiems pažystamo Demono vaidmenį.

Faktai apie Ian:

Metai: 32
Ūgis: 1.75cm
Akių spalva: mėlyna
Zodiakas: šaulys

clip_image002[7]

PAUL WESLEY:

Paul Wesley - Paul Thomas Wasilewski. Gimė New Brunswick’e (New Jersey), jo abu tėvai lenkai - Agnieszka ir Thomas Wasilewski. Jis turi vyresnę sesę Moniką ir dvi jaunesnes seseris Julia ir Leah. Paul mokėsi “Christian Brothers” akademijoje Lincrofte ir “Marlboro” aukštotoje mokykloje Niudžersyje. Lankė įvairias aktorystės mokyklas kol nuėjo į “Guiding Light” kastingą 1999 metais. Nuo tada ir prasidėjo jo karjera.
2005 metais jis pasikeitė savo pavardę ir apie tai sakė: “Mano pavardę per sunku ištarti, todėl pasitariau su tėvais ir pakeičiau ją, tai iš tiesų padėjo”.
Jis labai mėgsta žiemos sportus: ledo ritulį, snieglenčių sportą.

Faktai apie Paul:

Metai: 28
Ūgis: 1.75 cm
Akių spalva: mėlyna
Zodiakas: liūtas


CANDICE ACCOLA:

Candice Accola gimė 1987 gegužės 13d. Hiustone, Teksaso valstijoje. Ji yra amerikiečių aktorė ir dainininkė, labiausiai žinoma, dėl savo vaidmens kaip Caroline Forbes seriale ”  The Vampire Diaries”. Jos mama Carolyn prieš tampant namų šeimininkė buvo aplinkosaugos inžinierė, o tėtis Kevin kardiologas. Atliko epizodinius vaidmenis serialuose ” How I   Met Your Mother”, “Gleek” ir “Supernatural”. Taip pat ji buvo kaip pritariamoji vokalistė Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert ir Hannah Montana: The    Movie.(Vertimas imtas iš http://nina-dobrev.4umer.net)KAT GRAHAM:

Katerina Alexandre “Kat” Graham gimė 1989 rugsėjo 5d., Ženevoje, Šveicarijoje. Ji yra Amerikos aktorė, dainininkė, šokėja ir modelis. Ji filmuodavosi serialuose bei muzikiniuose video, taip pat atlieka svarbų, Bonnie Bennett vaidmenį CW seriale “The Vampir Diaries”. Jos tėtis Joseph yra libanietis, o jos mama Natasha yra rusų ir lenkų kilmės žydė.
Katerina kalba prancūzų, anglų, ispanų, portugalų ir hebrajų kalbomis. (
(Vertimas imtas iš http://nina-dobrev.4umer.net))

Po kol kas tiek, per laika sukelsime ir daugiau aktorių biografijų..

Rodyk draugams